Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergenti si materiale pentru curatenie

Număr anunț
DA22495557
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Constantin Brancoveanu" Baciu (CUI 18006430)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.373 RON
Valoare atribuită
1.373 RON
Data publicării
27.02.2019 12:58
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.373 RON

din 1.373 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.