Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU FTP CAT 5E CU SUFA CUPRU ROLA 305M DATAMAXX (KAB0187)

Număr anunț
DA22494734
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Municipala RAM Buzau (CUI 6303828)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,32 RON
Valoare atribuită
498,32 RON
Data publicării
27.02.2019 12:22
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498,32 RON

din 498,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.