Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transfer Belt Cleaner
- Număr anunț
- DA22491658
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
- Cod CPV
- 30124300-7 · Tambure pentru aparate de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217,96 RON
- Valoare atribuită
- 217,96 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 10:07
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
217,96 RON
din 217,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro