Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ULEI AMESTEC +ULEI PT LANT STIHL

Număr anunț
DA22487021
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
Furnizor / câștigător
NICOLE TIM SRL (CUI 24584179)
Cod CPV
24920000-9 · Uleiuri esentiale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
562,18 RON
Valoare atribuită
562,18 RON
Data publicării
26.02.2019 14:33
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

562,18 RON

din 562,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.