Ofertă acceptată Cumpărare directă

33000000-0 Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)

Număr anunț
DA22476222
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAMPIONII (CUI 29433509)
Furnizor / câștigător
APS STAROM GENERAL SRL (CUI RO30653486)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,92 RON
Valoare atribuită
163,92 RON
Data publicării
25.02.2019 14:02
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,92 RON

din 163,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.