Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner original negru pentru OKi MC 562 dnw 6138-0350 OKI 44469803

Număr anunț
DA22493634
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar judetean Valcea (CUI 2540864)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218 RON
Valoare atribuită
218 RON
Data publicării
27.02.2019 11:34
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218 RON

din 218 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.