Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER K.M. TN-118 ORIGINAL

Număr anunț
DA22493125
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANDRID (CUI 17337826)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132 RON
Valoare atribuită
132 RON
Data publicării
27.02.2019 11:09
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132 RON

din 132 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.