Ofertă acceptată Cumpărare directă

DLC CANON CRG728, 2.1K

Număr anunț
DA22491339
Autoritate contractantă
UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,04 RON
Valoare atribuită
84,04 RON
Data publicării
27.02.2019 09:53
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,04 RON

din 84,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.