Ofertă acceptată Cumpărare directă

51B2H00 CARTUS TONER BLACK (8500 PAG) ORIGINAL LEXMARK MS417 MS517 MS617 MX417 MX517 MX617

Număr anunț
DA22490976
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
27.02.2019 09:38
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.