Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERFORATOR KANGARO HDP-4160

Număr anunț
DA22486596
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI TULCEA (CUI 3430258)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30123500-2 · Masini de perforare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685,40 RON
Valoare atribuită
685,40 RON
Data publicării
26.02.2019 14:16
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,40 RON

din 685,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.