Ofertă acceptată Cumpărare directă

CD-R VERBATIM Bulk

Număr anunț
DA22492081
Autoritate contractantă
PARCHET DE PE LANGA CURTEA DE APEL IASI (CUI 16734054)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,20 RON
Valoare atribuită
70,20 RON
Data publicării
27.02.2019 10:25
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,20 RON

din 70,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.