Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta multifunctionala laser Jet copy, fax, scan
- Număr anunț
- DA22484692
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SIBIU (CUI 9753096)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 575,64 RON
- Valoare atribuită
- 575,64 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 13:03
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 26.02.2019 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
575,64 RON
din 575,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro