Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem desktop PC Dell Vostro 3470 SFF, Core i3-8100 3.6GHz 4 nuclee, 4GB, SSD 128GB, Win 10 Pro
- Număr anunț
- DA22484105
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.816 RON
- Valoare atribuită
- 1.816 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 12:40
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.816 RON
din 1.816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro