Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie piese sistem tinta trageri poligon
- Număr anunț
- DA22492784
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- ELINKTRON TECHNOLOGY SRL (CUI RO24205178)
- Cod CPV
- 34731000-0 · Piese pentru aeronave (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.130 RON
- Valoare atribuită
- 85.130 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 10:55
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
85.130 RON
din 85.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro