Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPALARE COSTUM SCENA

Număr anunț
DA22490690
Autoritate contractantă
TEATRUL SICA ALEXANDRESCU BRASOV (CUI 4383960)
Furnizor / câștigător
ENERGIC FAMILY S.R.L. (CUI RO12712916)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,87 RON
Valoare atribuită
63,87 RON
Data publicării
27.02.2019 09:27
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,87 RON

din 63,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.