Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de salarizare, personal si resurse umane
- Număr anunț
- DA22485428
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU SPORT A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 27443786)
- Furnizor / câștigător
- TOPFIN CONSULTING SRL (CUI RO13431757)
- Cod CPV
- 79631000-6 · Servicii de personal si de salarizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 13:33
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro