Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETERGENT pentru VASE cu balsam Promax, 500ml
- Număr anunț
- DA22491900
- Autoritate contractantă
- PARCHET DE PE LANGA CURTEA DE APEL IASI (CUI 16734054)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,96 RON
- Valoare atribuită
- 10,96 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 10:17
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10,96 RON
din 10,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro