Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consiliere in inginerie structurala

Număr anunț
DA22488388
Autoritate contractantă
SC DFR SYSTEMS SRL (CUI RO14828250)
Furnizor / câștigător
CEPROPLAST IMPEX SRL (CUI RO18936998)
Cod CPV
71312000-8 · Servicii de consultanta in inginerie structurala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
26.02.2019 15:35
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.