Ofertă refuzată Cumpărare directă

DERO OZON+ AUTOMAT 20KG

Număr anunț
DA22487914
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. PANTELIMON" BRAILA (CUI 14984313)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,17 RON
Valoare finală
214,17 RON
Data publicării
26.02.2019 15:08
Data finalizării
27.02.2019 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.