Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificare rezistenta de dispersie a prizelor de pamant

Număr anunț
DA22482601
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU (CUI 5001716)
Furnizor / câștigător
PRAMELTERRA S.R.L. (CUI 38887075)
Cod CPV
31210000-1 · Aparate electrice de comutare sau de protectie a circuitelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
26.02.2019 11:47
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.