Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet reactivi pentru determinare panel si proteina C reactiva compatibil cu analizorul Piccolo

Număr anunț
DA22476249
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
25.02.2019 14:03
Termen limită
02.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.