Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica SmartOne

Număr anunț
DA22480301
Autoritate contractantă
Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
Furnizor / câștigător
OMCRO SRL (CUI RO14998190)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,18 RON
Valoare atribuită
126,18 RON
Data publicării
26.02.2019 09:27
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,18 RON

din 126,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.