Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GARNITURA YALA PORTBAGAJ - 1 buc, BEC FARA SOCLU 5W -16buc, ACUMULATOR 75AH -1buc, ANVELOPE 158/65
- Număr anunț
- DA22491546
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- BOACA I LILIANA (CUI RO19457594)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.597,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.597,05 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 10:02
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.597,05 RON
din 1.597,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro