Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie pe trepied, 180x180 cm, 2x3 Eco, format 1:1, zona vizibila 173x173cm

Număr anunț
DA22487619
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ION BANESCU" MANGALIA (CUI 4304622)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,50 RON
Valoare atribuită
260,50 RON
Data publicării
26.02.2019 14:56
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,50 RON

din 260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.