Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIER TOBA ESAPAMENT FI 40 FI 45 pt. Dacia Logan 1.6/2008

Număr anunț
DA22486861
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34325200-3 · Tevi de esapament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,32 RON
Valoare atribuită
151,32 RON
Data publicării
26.02.2019 14:27
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,32 RON

din 151,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.