Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapel si Stema Romaniei Basorelief

Număr anunț
DA22480168
Autoritate contractantă
COMUNA GRADINA (PRIMARIA GRADINA) (CUI 17093977)
Furnizor / câștigător
MIT OFFICE SIBIU SRL (CUI RO35622030)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.660 RON
Valoare atribuită
1.660 RON
Data publicării
26.02.2019 09:20
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.660 RON

din 1.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.