Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare PAL pentru UM 02267 Bistrița
- Număr anunț
- DA22490331
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
- Furnizor / câștigător
- SCHREINER & CO SRL (CUI RO12388896)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.463,10 RON
- Valoare atribuită
- 6.463,10 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 09:10
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.463,10 RON
din 6.463,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro