Ofertă refuzată Cumpărare directă

SCAUN CU MASUTA RABATABILA - negru

Număr anunț
DA22470437
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.340 RON
Valoare finală
5.340 RON
Data publicării
25.02.2019 09:51
Data finalizării
27.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.