Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun vidanja 2 / Ø102mm

Număr anunț
DA22478772
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI RO14285625)
Cod CPV
90641000-2 · Servicii de curatare a gurilor de canal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.720 RON
Valoare atribuită
10.720 RON
Data publicării
26.02.2019 06:43
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 06:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.720 RON

din 10.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.