Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciul corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire (0-20g)
- Număr anunț
- DA22488616
- Autoritate contractantă
- Comuna Obrejita (CUI 16332383)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687,70 RON
- Valoare atribuită
- 687,70 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 15:49
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
687,70 RON
din 687,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro