Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion Bucuresti - Iasi - Bucuresti

Număr anunț
DA22493416
Autoritate contractantă
INSTITUTUL EUROPEAN DIN ROMANIA (CUI 12178517)
Furnizor / câștigător
MILLENNIUM TOUR CORPORATE MANAGEMENT S.R.L. (CUI RO38486626)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.224 RON
Valoare atribuită
1.224 RON
Data publicării
27.02.2019 11:24
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.224 RON

din 1.224 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.