Ofertă acceptată Cumpărare directă

00 6608 6420 14-PAC.ADEZ.PARB.STANDARD 12 BUC+SARMA

Număr anunț
DA22489635
Autoritate contractantă
R 10683385 TRANSURBIS
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,66 RON
Valoare atribuită
798,66 RON
Data publicării
27.02.2019 08:25
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,66 RON

din 798,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.