Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet rulmenti

Număr anunț
DA22488494
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Furnizor / câștigător
BEARING INDCOM SRL (CUI RO31123011)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255,44 RON
Valoare atribuită
255,44 RON
Data publicării
26.02.2019 15:41
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255,44 RON

din 255,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.