Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instrumente masura

Număr anunț
DA22487445
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 0541 SINCA VECHE (CUI 12651797)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI RO25522123)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303 RON
Valoare atribuită
303 RON
Data publicării
26.02.2019 14:50
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
26.02.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303 RON

din 303 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.