Ofertă acceptată Cumpărare directă

STERILIZATOARE APA CU UV

Număr anunț
DA22483797
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
AKRO SRL (CUI RO14205979)
Cod CPV
42912300-5 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.900,01 RON
Valoare atribuită
5.900,01 RON
Data publicării
26.02.2019 12:29
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.900,01 RON

din 5.900,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.