Ofertă acceptată Cumpărare directă

POLICARBONAT 2P 06MM UV 3X2,1 BRONZ

Număr anunț
DA22480077
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PIETELOR FOCSANI SA (CUI RO27430581)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,96 RON
Valoare atribuită
315,96 RON
Data publicării
26.02.2019 09:15
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,96 RON

din 315,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.