Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII conform comenzii nr 200837

Număr anunț
DA22493673
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,70 RON
Valoare atribuită
84,70 RON
Data publicării
27.02.2019 11:36
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,70 RON

din 84,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.