Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,4% sub estimat
Invitatie ofertare Constructie centrala fotovoltaica 50kW in Comuna Tomnatic, jud. Timis
- Număr anunț
- DA22436922
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOMNATIC (CUI 16590331)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO ESCO S.R.L. (CUI RO27795804)
- Cod CPV
- 45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410.000 RON
- Valoare atribuită
- 400.000 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2019 13:08
- Termen limită
- 27.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400.000 RON
din 410.000 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 10.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.