Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORP ILUMINAT PANEL LED INCASTRAT50W

Număr anunț
DA22493530
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136 RON
Valoare atribuită
136 RON
Data publicării
27.02.2019 11:29
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136 RON

din 136 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.