Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IV.A.7. ACHIZITIE ALIMENTE DE BAZA CAMIN ADV 1063662
- Număr anunț
- DA22493450
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA COMUNITARA LUGOJ (CUI 16817664)
- Furnizor / câștigător
- ACVILA SRL (CUI RO1071948)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.226,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.226,73 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 11:26
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.226,73 RON
din 1.226,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro