Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie AMB SM16AMB conform deviz 05-DE-02678

Număr anunț
DA22489822
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SATU MARE (CUI 8069902)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
897 RON
Valoare atribuită
897 RON
Data publicării
27.02.2019 08:40
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

897 RON

din 897 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.