Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ORGANIZARE EVENIMENTE CULTURALE

Număr anunț
DA22489024
Autoritate contractantă
CENTRUL METROPOLITAN DE EDUCATIE SI CULTURA "IOAN I DALLES (CUI 4266693)
Furnizor / câștigător
ACRON CREATIVE SRL (CUI 27924267)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.000 RON
Valoare atribuită
134.000 RON
Data publicării
26.02.2019 17:18
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 18:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.000 RON

din 134.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.