Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii catering

Număr anunț
DA22491167
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
Furnizor / câștigător
BEROMA SRL (CUI RO17165984)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.432,92 RON
Valoare atribuită
106.432,92 RON
Data publicării
27.02.2019 09:45
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106.432,92 RON

din 106.432,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.