Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola role cearceaf hartie ALBA pentru examinare consultatie medical doua 2 straturi 50 x 50 50x50 m

Număr anunț
DA22494603
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,50 RON
Valoare atribuită
394,50 RON
Data publicării
27.02.2019 12:16
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,50 RON

din 394,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.