Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII IT CONSULTANTA, DEZVOLTARE DE SERVERE

Număr anunț
DA22352880
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE SIBIU (CUI 11342530)
Furnizor / câștigător
INTLINE-SOFT SRL (CUI 29716335)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.830 RON
Valoare atribuită
3.830 RON
Data publicării
06.02.2019 11:17
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
27.02.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.830 RON

din 3.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.