Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Copii / Print Pagini A4 Alb-Negru, Pagini Color, Pagina Scanata A4
- Număr anunț
- DA22484452
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- MASTER SOLUTION SRL (CUI RO18750668)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.325,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.325,44 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 12:54
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.325,44 RON
din 2.325,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro