Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 93,7% sub estimat
APLICATII FOI MATRICOLE- PRELUNGIRE 1 modul + suport standard
- Număr anunț
- DA22494264
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Oras Buhusi (CUI 29143459)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 44,10 RON 93,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2019 12:02
- Termen limită
- 04.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.02.2019 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44,10 RON
din 700 RON estimat
93,7%
Adjudecat la 6,3% din estimat · economie 655,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.