Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMAI

Număr anunț
DA22502988
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01434 (CUI 4270783)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
Cod CPV
03222210-8 · Lamai (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,58 RON
Valoare atribuită
2,58 RON
Data publicării
28.02.2019 10:43
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,58 RON

din 2,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.