Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Mazare de gradina- 720gr
- Număr anunț
- DA22495709
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Turceni (CUI 7530616)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
- Cod CPV
- 03221220-4 · Mazare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.750 RON
- Valoare atribuită
- 13.750 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 13:05
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.02.2019 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.750 RON
din 13.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro