Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta – contract tip SILVER

Număr anunț
DA22494494
Autoritate contractantă
COMUNA SINTANA DE MURES(Primaria Sintana de Mures) (CUI 4323349)
Furnizor / câștigător
PISAK COMPUTER SRL (CUI RO5429845)
Cod CPV
50312310-1 · Intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.490 RON
Valoare atribuită
5.490 RON
Data publicării
27.02.2019 12:12
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
28.02.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.490 RON

din 5.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.